kontakt

Miejsce odbioru oraz
zdania samochodu:
parking w Krakowie, ul.
Krowoderskich Zuchów


kontakt
- O Nas
- Wypadki, Kradzież
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opinie o Nas
- FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Amonit - Wypadki, kradzieże itp..

1. Gdyby zdażył się wypadek (czyli uszkodzenie lub bez uszkodzenia auta), kradzież bądź uszkodzenie samochodu w jakikolwiek różnych okolicznościach, Najemca bądź inna osoba która kierowała autem jest w obowiązku wezwać Policję na miejsce zdarzenia, a następnie Najemca powinien zażądać od Policji protokołu zdarzenia.
2. Każde zdarzenie jak wypadek, uszkodzenie czy utrata lub kradzież auta musi być od razu zgłoszone Wynajmującemu na e-mail czy telefonicznie. Każde rozczenie osób trzecich nie może być akceptowane bez prozumienia z Nami.
3. Zoobowiązujemy się udzielania pomocy Wynajmującemu, jak i towarzystwo w ubezpieczalni oraz we wszystkich roszczeniach i sprawach w sądzie w związku ze szkodą czy wypadkiem a w szczególności poprzez:
a) doręczenie uzupełnionego i potwierdzonego zgłoszenia wypadku lub kolizji
b) doręczenie pełnych danych osób i świadków zdarzenia jak i informacja z opisem zdarzenia
c) nie zostawianie samochodu bez kontroli i zabezpieczenia
d) w razie gdy zdarzenie lub szkoda zostały podyktowane przez osobę trzecią - podjęcie wszystkich działań które zmierzają do ustalenia sprawcy zdarzenia jak i zagwarantowanie dowodów które mogą się przyczynić do ustalenia kto był sprawcą.
4. W razie naruszenia przez Najemcę któregoś z punktów powyższych, Najemca będzie ponosił pełną odpowiedzialność zarówno finansową za zdarzenie którą wyrządził Wynajmującemu oraz osobie trzeciej, również w przypadku wniesienia opłaty z tego tytułu.
© Copyright by Amonit 2008 | Wypożyczalnia Samochodów Kraków | Sztuki Walki Częstochowa | Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Kraków | Projektowanie Stron www Częstochowa