kontakt

Miejsce odbioru oraz
zdania samochodu:
parking w Krakowie, ul.
Krowoderskich Zuchów


kontakt
- O Nas
- Wypadki, Kradzież
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opinie o Nas
- FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Amonit - Opinie


Monia
To nie pierwszy raz kiedy wynajmowałam auto z tej firmy, zawsze bardzo dobra obsługa, zostałam dobrze potraktowana i obsluzona. sprawnie i szybko, bez zadnych problemow. wróce tu napewno o skorzystam z ich usług ponownie.

Pawoz
Bardzo dobra firma, można wypożyczyć auto również i do przeprowadzki, więc bardzo mi to pomogło, jako że auto którym dysponowałem nie pomieściło by wszystkiego. Niska cena, profesjonalna obsługa. Skorzystam przy następnej przeprowadzce, choć mam nadzieję że już jej nie będzie :)

Frycek
Jak na Polskę - klasa. Nie spotkałam się z tak dobrą obsługą. Nie ma amatorszczyzny oraz naciągania ludzi przez kruczki w regulaminie. Samochód w dobrym stanie, lepszy służbowy którym jeżdzę :)

Solin
Dobra wypożyczalnia, samochód dostałem nowy, bez żadnych problemów i kłopotów. Pomimo że auto zwracałem o świcie na lotnisku, obsługa czekała z uśmiechem na twarzy i załatwiła wszystko za mnie. Na pewno tu wróce i skorzystam jeszcze nie raz.

Paweł B.
Wypożyczałem auto dostawcze w Amonit. Jako że potrzebowałem auto na długi czas, bałem się o koszta ale na szczęście było tanio i obyło się bez wielu formalności no i dużych kosztów. Pan który mnie obsługiwał bardzo mi pomógł w wyborze. Polecam.

Gosiula
Panowie chetnie sluzyli mi radą i pomocą oraz byli profesjonalni i tak też podeszli do obslugi mojej osoby. Powoli i dokładnie wszystko tlumaczyli. Również chciałabym zaznaczyć że moja opinia jest o wypozyczalni Amonit. Dziekuje.
© Copyright by Amonit 2008 | Wypożyczalnia Samochodów Kraków | Sztuki Walki Częstochowa | Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Kraków | Projektowanie Stron www Częstochowa