kontakt

Miejsce odbioru oraz
zdania samochodu:
parking w Krakowie, ul.
Krowoderskich Zuchów


kontakt
- O Nas
- Wypadki, Kradzież
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opłaty dodatkowe cz.1
- Opinie o Nas
- FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Amonit - O Nas


Amonit to nowa firma na lokalnym rynku, na naszej stronie wyszukasz i zarezerwujesz samochód zarówny znanej marki auta jak i tych nieznanych, mniejszych jak i większych, jesteśmy lokalną wypożyczalnią, posiadamy też indywidualną ofertę w stosunku do innych wypozyczalnie oraz ceny do negocjacji.

Większość aut które są dostępne w wypożyczalni Amonit jest w posiadaniu gwarancji fabrycznej, a nasza wypożyczalnia daje klientowi gwarancję pewności, że w przypadku różnych problemów, klient może liczyć na różnego typu pomoc ze naszej strony.

Amonit umożliwia Państwu, wynajem samochodu z różnych naszych lokalizacji (w większości przypadków jest możliwość odebrania wybranego auta nawet spod domu naszego klienta bez żadnych ukrytych opłat). Nasza firma stale również o powiększanie naszego obszaru jeżeli chodzi o swoje działania.

Na naszej stronie internetowej, stawiając na wygodę klientów mają Państwo możliwość na przejrzenie naszej oferty i wyszukiwanie odpowieniego sammochodu w związku z Państwa potrzebami. Mamy nadzieję że nasza firma dobrze wpisze się w rozbudowany rynek wynajmu aut w Polsce, oraz w okolicach Krakowa.
© Copyright by Amonit 2008 | Wypożyczalnia Samochodów Kraków | Sztuki Walki Częstochowa | Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Kraków | Projektowanie Stron www Częstochowa